GRECKO-POLSKA IZBA PRZEMYSŁU I INWESTYCJI

  • ADRES: K. Karamanli 35 kalamaria thessaloniki 55134

  • TELEFON: +30 231 054 7771

Wypowiedź Prezesa

 

Kochani Członkowie i Przyjaciele

 

Otaczająca nas rzeczywistość zmienia się coraz szybciej i gwałtowniej niż się tego spodziewaliśmy .

Na  światowej scenie  wypatrujemy miejsca i roli dla każdego przedsiębiorstwa, jednakże nie wolno nam zapominać, że każda firma jest integralną częścią społeczeństwa w którym funkcjonuje. Współpraca, partnerstwo oraz współdzielenie zasobów i kontaktów  są  teraz  bardziej konieczne niż kiedykolwiek.  Niewątpliwie  komunikacja poprzez komputery i telefony komórkowe jest już częścią naszego życia,  ale nic nie zastąpi międzyludzkiego kontaktu, dialogu, wymiany pomysłów i przekształcenia  ich w konkretne  propozycje biznesowe.

Grecko-Polska  Izba  jest obecnie najbardziej dynamiczną organizacją rozwoju i  pomocy przedsiębiorczości na arenie obu Państw. Strona internetowa , na ktόrej się znajdujecie , ma na celu informację  o :  naszych działaniach, rozwoju  w Polsce, stosunkach  politycznych, gospodarczych i kulturalnych pomiędzy Polską a Grecją.

Z uwagi na  to ,że naszą Izbę tworzywmy wszyscy razem w imię partnerstwa, jestem do Państwa dyspozycji, aby omówić w jaki sposób możemy stać się bardziej użyteczni. Zapraszam wszystkich do zjednoczenia się  we wzajemnej pomocy i w wsparciu.

 

Z poważaniem

Kiros Lazaridis